-

Smiley face

Latający Uniwersytet Leszczynowy

Miejsce spotkania – Kazimierze Dolny nad Wisłą, hotel Król Kazimierz

Czas – 28 marca 2020

Prowadzący – Gabriel Maciejewski

Wpłata za uczestnictwo w sesji Latającego Uniwersytetu Leszczynowego wynosi 250 zł od osoby. Pieniądze wpłacamy normalnie na konto firmowe, tam gdzie spływają należności za książki.

27 1140 2004 0000 3702 7083 1973

Dla wpłacających z zagranicy – pełny 26 cyfrowy numer konta należy poprzedzić literami PL. Kod BIC dla naszego banku to:

BREXPLPWMBK

Wpłaty powinny być oznaczone pełnym imieniem i nazwiskiem oraz informacją – wpłata za udział w konferencji. Nazwisko uczestnika i nazwisko wpłacającego muszą być identyczne, a jeśli nie mogą, w opisie powinna znaleźć się informacja kogo dotyczy wpłata, jak się nazywa uczestnik konferencji. Wpłaty nieoznaczone będą odsyłane, o ile podany będzie numer konta. Nie odeślę żadnej wpłaty z poczty jeśli nie będzie ona oznaczona nazwiskiem i adresem. I niech mnie nikt potem nie oskarża o kradzież. To ważne bo wielokrotnie zdarzało się, że klienci, zamawiający w sklepie książki na nazwisko Pierogowicz, wpłacali pieniądze z konta oznaczonego nazwiskiem Zacierkowski, a potem dochodziło do awantur, z tego powodu, że książki nie dotarły na czas, a były przecież urodziny. Nie każdy też, oznacza wpłaty numerem zamówienia. I teraz kolejna ważna rzecz – wpłaty na konferencję nie mogą być łączone z wpłatami za zakup książek. Muszą być oddzielone. Nie słucham żadnych uwag typu – ale to będzie drożej, bo jeszcze półtora złotego za przesyłkę. Nic mnie to nie obchodzi. Mają być oddzielne i już.

wpłat można dokonywać także przez pay pal na konto [email protected]

Wpłaty zostaną zalimitowane i będą zwracane z powrotem z chwilą kiedy zbierze się wymagana liczba uczestników konferencji.Oto nazwiska wykładowców:

 

dr hab. Anna Barańska - Stosunki między Tronem i Ołtarzem w Europie 1814-1870 w świetle materiałów papieskiego think tanku – Kongregacji Nadzwyczajnych Spraw Kościelnych.

Rafał Czerniak - "Ludwik IX" władca i święty

Leszek Żebrowski - Wymiana elit w Polsce w latach 1939-1989 i jej konsekwencje

dr hab. Marek Słoń - Miasta w miastach i urbanizacja Europy Środkowej

prof. Andrzej Nowak - Nowe interpretacje polskiego wieku XIX

dr Wacław Grzybowski - Jan Saryusz Zamoyski i polska arystokracja wyznania protestanckiego w świetle "Relacji o państwie Polonia i przyłączonych prowincjach. A. D. 1598" Johna Peytonapokoje możemy zamówić na hasło "klinika języka"